Witamy

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do domu weselnego Kasztelan w Izbicy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na uroczystości okolicznościowe, istnieje możliwość negocjacji ceny, prosimy o kontakt, a przygotujemy dla Państwa wyjątkową ofertę. Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, studniówki, stypy, obiady i różne uroczystości okolicznościowe. Oferujemy Państwu bogate doświadczenie, profesjonalną organizację, fachową pomoc oraz indywidualne podejście przy własnym komponowaniu menu. Organizujemy przyjęcia do 160 gości, dysponujemy klimatyzowaną salą z wyjątkową dekoracją i miłą obsługą. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i wyśmienitą ucztę. Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne. Każda młoda para marzy o tym by dzień wesela był niepowtarzalnym i niezwykłym momentem ich życia. To chwile, które zapadają w pamięć na długie lata, do których się wraca i wspomina. W domu weselnym Kasztelan z wielką dbałością o szczegóły pomagamy spełnić te marzenia nowożeńców, organizując dla nich perfekcyjne przyjęcie weselne. Goście mogą bawić się do rana w przepięknie udekorowanej sali a później odpocząć w specjalnie przygotowanych pokojach. Wybór menu należy do Państwa i jest zawsze ustalane indywidualnie. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez szefową kuchni na miejscu, mamy wdrożony system HACCP który gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo serwowanych potraw. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy.
  • Wielka promocja weselna! Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny
  • Uroczystość pierwszego przystąpienia do sakramentu Komunii Świętej Posiadamy jeszcze wolne miejsca na 2018 i 2019 rok
  • Uroczystość chrzcin w życiu zarówno dziecka jak i jego najbliższych to chwila przełomowa W domu weselnym Kasztelan zapewnimy Państwu nie tylko piękne otoczenie, doskonałe menu, ale także możliwość swobodnego świętowania tego wyjątkowego dnia

Przyjęcia weselne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Każda młoda para marzy o tym by dzień wesela był niepowtarzalnym i niezwykłym momentem ich życia. To chwile, które zapadają w pamięć na długie lata, do których się wraca i wspomina. W domu weselnym Kasztelan z wielką dbałością o szczegóły pomagamy spełnić te marzenia nowożeńców, organizując dla nich perfekcyjne przyjęcie.
czytaj więcej...

Komunie

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na 2018 i 2019 rok

Uroczystość pierwszego przystąpienia do sakramentu Komunii Świętej to w życiu zarówno dziecka jak i jego najbliższych chwila przełomowa. Białe suknie czy alby lub garniturki, symbolizujące niewinność i czystość Dziecka Bożego, napawają rodziny dumą a także obawą o to by dzień Komunii Świętej przebiegł bez zarzutu.

Chrzciny

Uroczystość chrzcin to chwila przełomowa

Goście zasługują na szacunek i możliwość dzielenia się radością z rodziną. W domu weselnym Kasztelan zapewnimy Państwu nie tylko piękne otoczenie, doskonałe menu, ale także możliwość swobodnego świętowania tego wyjątkowego dnia. Dostosujemy menu do Państwa potrzeb i przyzwyczajeń.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami dań gorących i zimnych przystawek

Wybór menu należy do Państwa i jest zawsze ustalane indywidualnie. Wszystkie potrawy są przygotowywane przez szefową kuchni na miejscu, w domu weselnym Kasztelan mamy wdrożony system HACCP który gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo serwowanych potraw.

czytaj więcej...

“Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na uroczystości okolicznościowe w domu weselnym Kasztelan w Izbicy, istnieje możliwość negocjacji ceny, prosimy o kontakt, a przygotujemy dla Państwa wyjątkową ofertę. Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, studniówki, stypy, obiady i różne uroczystości okolicznościowe.”

KOntakt

Dom weselny Kasztelan

  • ul. Klinkierniana 2
    22 - 375 Izbica
    woj. lubelskie
  • 784 693 199
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.